Pre e-shopy

Domáci e-shop

Privyrábate si popri práci, či materskej dovolenke? Prevádzkujete malý, ale flexibilný e-shop? Posielate tovar na dobierku a žiadate bezpečnú dopravu balíka? Inzerujete na bazoši, modromkoníkovi a pod?

Ak áno, máme pre Vás služby presne ušité na mieru. Poznáme Vaše priority:

  • nízke náklady
  • časová flexibilita
  • seriózny kuriér
  • žiadne objemové obmedzenia
  • žiadna viazanosť

Kontaktujte nás cez formulár a pošleme Vám cenovú ponuku na mieru. Svoj prvý balík odošlete už o pár dní. Jednoducho.

Malá firma

Prerástli ste v menšiu firmu a posielate denne cca 5-10 balíkov? Máte rovnaké priority ako Domáci e-shop, navyše však vyžadujete profesionálnu starostlivosť a okamžité riešenie situácií?

Pridelíme Vám osobného konzultanta a dostanete výhodnejšie cenové podmienky. Našim cieľom je uľahčiť Vaše podnikanie. Preto nestrácajte čas a začnite šetriť hneď teraz. Garancia doručenia do 24 hodín je samozrejmá. Vyžiadajte si cenovú ponuku tu.

Veľká firma

Posielate denne viac ako 20 balíkov? Navyše pôsobíte v ČR, či Maďarsku? Vyžadujete automatickú tlač štítkov priamo z Vášho e-shopu a denné zástavky kuriérov? Viete, že najlacnejšia služba nemusí byť najlepšia a dôležitejšie je mať čas na obchod a podnikanie?

Bez najmenších problémov dokážeme uspokojiť Vaše služby. Poradíme ako správne nastaviť e-eshop na automatickú tlač štítkov a tak nebudete musieť už ani jednu objednávku písať ručne. Denne tak ušetríte cca 1-2 hodiny. Navyše eliminujete chyby a nespokojnosť zákazníkov.

Vyžiadajte si cenovú ponuku, vďaka ktorej bude Vaše podnikanie stabilnejšie a profesionálnejšie.